Masaż

 

Jest to oddziaływanie bodźcami mechanicznymi na tkanki organizmu, przy biernym zachowaniu masowanego. Ten rodzaj zabiegu ma ogromny wpływ na cały organizm ludzki. Oddziaływuje na:

Skórę:

 • ułatwia oddychanie skórne
 • poprawia odżywianie skóry
 • przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych
 • poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd
 • pomaga zwalczać cellulit

Tkankę mięśniową:

 • zwiększa zdolność mięśni do pracy
 • poprawia napięcie i elastyczność mięśni
 • regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym

Układ krwionośny i limfatyczny:

 • poprawia pracę układów (gimnastyka naczyń)
 • ułatwia odpływ krwi żylnej
 • zmniejszając opór krwi w tętnicach ułatwia pracę serca

Układ nerwowy:

 • działa uspokajająco i relaksująco
 • łagodzi objawy stresu
Zabieg Opis Cena
Masaż ręczny wybranego odcinka kręgosłupa - 20 min. 30,00 zł
Masaż ręczny całego kręgosłupa - 30 min. 50,00 zł
Masaż ręczny wybranej okolicy ciała - 20 min. 30,00 zł
Masaż ręczny wybranych okolic ciała - 30 min. 50,00 zł
Mobilizacja 30 min. 50,00 zł
Masaż Shantala

Masaż shantala - jest głównie masażem dla niemowląt i właśnie z myślą o nich został on stworzony. Jednak równie pozytywne efekty można zaobserwować stosując go u dzieci starszych, zwłaszcza tych z deficytami na poziomie emocji. Masaż ma na celu uspokojenie i odprężenie dzieci na stres a także pomaga w uregulowaniu snu. Masaż jest rytmiczny, obejmuje całe ciałko dziecka i skupia uwagę na różnego rodzaju ćwiczeniach, które pozwalają dziecku aktywnie w nim uczestniczyć. Masaż shantala wskazany jest wszystkim dzieciom a zwłaszcza tym, które borykają się z niska odpornością organizmu.
Koszt masażu 2 zabiegi 60 zł - od 10-15 min.

60,00 zł
Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską – wykonywany jest w celach pozbycia się cellulitu, wymodelowania sylwetki i ujędrnieniu skóry. Masaż działa szybko i skuteczne efekty widać już po kilku wykonanych zabiegach. Masaż również znajduje zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju schorzeń np. bólów kręgosłupa oraz przynosi ulgę spiętym mięśniom.
Koszt masażu 60 zł od 30-40 min

60,00 zł
Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi – to świetny sposób na relaks szczególnie w chłodniejsze dni. Wykorzystywany jest w leczeniu różnorodnych schorzeń, takich jak zaburzenia hormonalne, trawienne czy nerwowe. Masaż poprawia krążenie krwi przez co pozwala na oczyszczenie organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii.
Koszt masażu 80 zł- 60 min

80,00 zł
Masaż tajskimi stemplami ziołowymi

Masaż tajski stemplami ziołowymi - Leczniczy masaż wykonywany za pomocą białych bawełnianych torebek zawierających mieszankę ziół i przypraw (tzw. stemple ziołowe), które po podgrzaniu na parze uwalniają zgromadzone w nich olejki eteryczne. Masaż działa odprężająco, przeciwbólowo, przeciwzapalnie, poprawia układ krążeniowy i limfatyczny oraz pobudza przemianę materii. Stemple ziołowe zawierają między innymi trawę cytrynową, kurkumę, liście eukaliptusa i limonki, imbir lekarski oraz cynamonowiec.
Koszt masażu 80 zł - 60 min.

80,00 zł
Masaż relaksacyjny

Masaż relaksujący – idealne sposób na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, ciągłe napięcie, problemy - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni, pozbawieni energii. W takich chwilach dobry masaż relaksujący leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała. Podczas masażu możemy się w pełni odprężyć i chodź na chwilę zapomnieć o kłopotach.
Koszt 60 zł - 60 min

60,00 zł